Кога се бањаш и одеднаш ти звони телефонот и одговара жена ти

960
4 1

Најголемата неостварена желба на секоја жена

2932
2 0

When you see it…

911
2 0

Подвижни шалтери, некогаш на времето…

1597
4 0

Кога соседот ќе одлучи да си го зголеми балконот

3865
Многу жители не се противат на зголемување на нивниот животен простор на соседот. Но, некои во својата ароганција можат да одат премногу далеку. Ние ви нудиме избор на фотографии кои покажуваат колку нескромни соседи можат да бидат обидувајќи се да...
[ прочитај повеќе ]
0 0

Утре на насловната на Курир ќе прочитате…

1138
0 0

Кога ќе ти тргне муабетот на телефон со симпатијата

1043
1 0

Еве како може да заштедите ТОАЛЕТНА хартија

1140
0 1

Колеги од ФЕИТ слават роденден

2208
2 0

Тазе мажена решила сарми да прави

4743
1 0
[[ ad after 10 ]]

Селска мода за 2018-2019

1039
1 1

Продавам автомобил + гратис 4 кубика дрво

1134
1 0

Дедото од Тетово што не пие вода

4008
2 0

Отпосле кога ќе приметиш дека даваш изјава на Сител ТВ

1412
1 0

Она кога со хамбургерот ќе порачаш салата, наместо компир за прилог…

1060
1 0