Кога соседот ќе одлучи да си го зголеми балконот

3865
Многу жители не се противат на зголемување на нивниот животен простор на соседот. Но, некои во својата ароганција можат да одат премногу далеку. Ние ви нудиме избор на фотографии кои покажуваат колку нескромни соседи можат да бидат обидувајќи се да...
[ прочитај повеќе ]
1 0

Утре на насловната на Курир ќе прочитате…

1138
0 0

Кога ќе ти тргне муабетот на телефон со симпатијата

1043
1 0

Еве како може да заштедите ТОАЛЕТНА хартија

1140
0 1

Колеги од ФЕИТ слават роденден

2208
2 0

Тазе мажена решила сарми да прави

4743
1 0

Селска мода за 2018-2019

1039
1 1

Продавам автомобил + гратис 4 кубика дрво

1134
1 0

Дедото од Тетово што не пие вода

4008
2 0

Отпосле кога ќе приметиш дека даваш изјава на Сител ТВ

1412
1 0
[[ ad after 10 ]]

Она кога со хамбургерот ќе порачаш салата, наместо компир за прилог…

1060
1 0

ТИПОВИ НА СКОПСКИ ФРАЕРИ

957
И кога се свртев наокoлу забележав... Толку луѓе, толку ликови, толку шмекерски фаци, фраери во кошули и кравати, фраери во тренерки на кафе. Фраери со едноличен поглед, со кабриолети, фраери со југовци. Некои без манири, а некои со манири по...
[ прочитај повеќе ]
2 5

Она кога си ѓубре, но сепак подобар од сите други

1882
1 0

Од романтичен гест – Ова!

1374
1 0

Коа ти се свиѓа премногу, ама не знаeш како поинаку да и кажеш

1698
4 0