ТЕСТ ВОЗЕЊЕ СО НОВИОТ PEUGEOT 508 И ПРЕТСТАВУВАЊЕ НА НОВ ПРОДАЖНО – СЕРВИСЕН САЛОН

666
На ден 13.3.2019, автомобилските експерти од земјава имаа можност да го тестираат радикалниот лав - Новиот Peugeot 508. Еуроимпекс, во улога на генерален увзозник го претстави најновиот модел во гамата во 4 различни верзии, различни мотори и ниво на опременост:...
[ прочитај повеќе ]
2 0

Сите ние вчера, додека имаше проблем со Фејсбук и Инстаграм

3757
4 2

Кога ќе те викнат на тројка и не знаеш што да правиш

4676
3 0

Косовскиот претседател има најтежок пасворд: 123456 (видео)

7716
5 2

Македонски експерт

4279
4 0

Скриена полициска радарска контрола

3390
2 1

Ексклузивно: Приведен е Чавков, поради сомнеж за бегство (видео)

1618
3 0

Некој кога ќе ти рече “Што гледаш толку убаво во алкохолот”

1617
3 0

Како се дава на спонзоруша 101 ружа

2879
3 0

Избегнување гужва наутро

1260
1 2
[[ ad after 10 ]]

Дубаи у сред Бутел

6522
9 1

“Комшијата знае се да работи и понуди 200 евра поевтина цена од мајсторот”

3893
7 0

Порано беше фино…

1819
Стварно беше многу фино, знаевме и рака да пуштиме на сред филм во кино, Порано да облечат танга им беше срам, денес имаат Инстаграм. Некогаш имавме и по 100че во џеб, па пак сме здрави и живи, за станче и...
[ прочитај повеќе ]
12 0

Биди џентлмен за 8-ми Март, купи му цвеќе и отстапи му термин за депилација…

2613
2 0

Конечно сам… или не?

1272
3 0